Skip to main content

Три, два, один! Битва Бакуган!

Три, два, один! Битва Бакуган!

Хлопці та дівчатка, а також їх батьки! В легендарних Бакуганів не бажаєте пограти?

Бакуган - це мультсеріал-аніме про відважних бійців, на яких мріють бути схожими усі хлопчики світу. А дівчата потайки закохані. Бакуган від SpinMaster - це легендарні іграшки-герої з мультфільму, які в 2008 році стали найпопулярнішими в світі. І було продано понад 400 млн.іграшок. То був рекорд. І ось у 2019 році вони готові не просто його повторити, а й перевершити. Добро має перемогти зло! Це ціла колекція персонажей, які діляться на 6 стихій. Їх можна колекціонувати та влаштовувати цілі турніри із друзями. 

Історія появи Бакуганів на планеті Земля дуже цікава. Адже її придумали самі діти. Одного дня на Дена Крузо (головного героя) та його друзів посипались просто з неба незвичайні карти. Хлопці їх зібрали та придумали свою власну захоплюючу гру. Кожна карта - це монстр-Бакуган зі своїми унікальними здібностями та властивостями, котрі відкриваються лише під час битви.

Давайте більш детально розглянемо, що саме зовсім скоро стане найулюбленішою, найазартнішою та захоплюючою грою наших дітей?

Бакуган - це іграшка у формі кулі, котра розкривається при переміщенні на магнітне поле. Розмір кулі трошки більший, ніж куля для пінг-понга. Тому її легко брати із собою на прогулянку, до гостей і назустріч пригодам.

Бакуган вступає в битву із суперником всередині Дрома - силового поля, яке оточує поле битви. Поле формується із фішек (Бакукорів), які йдуть в кожному наборі. Бакукори “прилипають” до магнітом до Бакуганів під час битви, надаючи їм додаткову енергію та здібності, щоб збільшити силу та виносливість. Але можуть й послабити Бакугана. Треба бути обережним. Продумувати кожен крок.

Для гри кожному ігроку треба мати: 3 Бакугани, 3 карти персонажа та 6 Бакукорів.

Ігроки одночасно кидають на поле по одному Бакугану: Три! Два! Один! Битва Бакуган!

Якщо жоден з Бакуганів не розкрився, то ігроки їх знову перезапускають. Якщо розкрився лише один Бакуган, то він і переміг. Якщо розкрились обидва, то порівнюємо Б-силу на карті персонажа свого Бакугана із Б-силою фішки (Бакукора), котра примагнітилась до Бакугану під час битви. У кого сила більша, той і переміг.

Правила гри на початку можуть показатись заплутаними. Але варто лиш уважно дотримуватись інструкції та звичайно ж слідкувати за розвитком подій у мультфільмі. А можна придумати свої правила. проявивши фантазію та кмітливість. 

Хто переможе у битві між Добром та Злом? Дивіться вже у вересні на телеканалі PLUSPLUS.


Іграшки Бакуган вже в продажу!  →
Залишити комментарій

Коментарів немає.

captcha