Skip to main content

BAKUGAN BATTLE PLANET

Bakugan: Battle Planet - це поле битви, де змагаються добро проти зла, мир проти війни і надія проти страху. Потужні, таємничі сили ведуть безжальні війни, щоб перемогти або поневолити іншого.Ставки високі, і доля світу висить на волосині.

Фракции

Аквас

Аквас - колір фокуса і точності, постійно шукає ідеальний момент для удару. Аквас дуже слабкий проти руйнуючих стратегій, тому змушений чекати ідеального моменту для використання своїх карт.

Даркус

це колір сили і жадібності. Гравець Даркуса готовий пожертвувати всім, щоб досягти сили і перемоги. Майстри - маніпулятори, гравці Даркуса можуть стратегічно послаблювати свого супротивника перед фатальним ударом.

Хаос

Хаос - це колір імпульсу і контролю. Гравець Хаосу всіляко намагається отримати стратегічну перевагу і зберегти лідерство. Утримуючи більше БакуКор, ніж інші гравці, Хаос слабкий проти непередбачуваних стратегій.

Пайрус

Пайрус - це колір агресії. Гравець Пайрус спочатку атакує, а вже потім ставить питання! Пайрус хоче атакувати і перемагати швидко за допомогою миттєвих і потужних атак Дабл Страйк!

Вентус

Вентус - це колір природного зростання, який використовує силу природи для збільшення своєї енергії. Дотримуючись закону «Ти ростеш або ти помреш», гравці Вентуса намагаються швидко розвиватись. Відомо, що їх захист заснований на здатності знижувати шкідливі атаки супротивника.

ДІЗНАЙТЕСЬ ПРОГЕРОЇВ

ДИВІТЬСЯ ТУТ

ДІЗНАЙТЕСЬ ПРОЛИХОДІЇВ

ДИВІТЬСЯ ТУТ

БАКУГАН ДЛЯ ВСІХ

Перетворіться на бійця Бакуган і бийтеся з друзями в світі Battle Planet! Збери всіх своїх улюблених персонажів з серіалу і побудуй свою власну армію бакуганів! Зберіть більше 100 персонажів!

ПРИЙМИ ВИКЛИК!